Tri poučenia od úspešných klientiek

Zdieľať článok

Facebook
Twitter
LinkedIn
Sú ženy, pre ktoré je jedlo trápením a sú tu tie, pre ktoré jedlo nerobí žiadny problém. Tu sú príklady mojich úspešných klientiek, ktoré dlho s jedlom bojovali, no nakoniec prišli ako si jedlo spriateliť.
Sú ženy, pre ktoré je jedlo trápením a sú tu tie, pre ktoré jedlo nerobí žiadny problém. Tu sú príklady mojich úspešných klientiek, ktoré dlho s jedlom bojovali, no nakoniec prišli ako si jedlo spriateliť.
ako jesť a nepribrať

Veronika 


Veronika sa snažila dlhé roky jesť zdravo a aj schudnúť, no bezvýsledne. Problém jej robili hlavné jedlá z fast foodu, ktoré jej veľmi chutili. Hranolky a kečup boli jej zmyslom života. Od kedy sme začali s Veronikou pracovať, sústredili sme sa na nespracované potraviny a kvalitnú stravu. Sama bola prekvapená ako jej chute na nezdravé jedlo po pár týždňoch pominuli. Jej tip je zotrvať. „Cítim sa lepšie, mám viac energie a chute na junk food už vôbec nemám.“

Hranolky a kečup boli jej zmyslom života.“

Gabika


Gabika za mnou prišla s tým, že jej vadili jej chute na sladké. Jedla zdravé jedlá, ale stále večer pociťovala chute na sladké. Spoločne sme prišli na to, že jej chute na sladké sú spôsobené stresom v práci. „V strese som siahala po jedle, ktoré bolo po ruke a keď nič po ruke nebolo, kúpila som si sladkosti.“ . Gabikin tip pre vás je, aby ste plánovali. Stresu v práci som sa vyhnúť nevedela a preto som si so sebou vždy zabalila ovocie, ktoré sú v strese oveľa lepšie ako sladkosti.


Alex


Alex je aktívna mladá žena a fitness trénerka. Sama však mala problém s jedením. Stále sa cítila unavená, mala problémy so spánkom a jej výkony stagnovali. Navyše chcela zhodiť posledné zbytky tuku z brucha. Ako k tomu pristúpila bolo, že sa snažila obmedzovať sacharidy v strave. Keď sme začali spolupracovať, dala na moje rady a skúsila sacharidy navýšiť a začala viac jesť. Jej spánok sa zlepšil, výkony išli nahor takmer okamžite, a aj keď nezačala chudnúť hneď, teraz bola v bode kedy jedla 1,5x viac a bez priberania!

Diskusia

Nechajte si posielať najnovšie články

Zadajte svoju  e-mailovú adresu a budete dostávať všetky novinky, články, zľavy.

Najnovšie články

Legíny

Spaľovače tukov

proteíny na chudnutie