K balíčku ,,ALL IN ONE“ získate 5x miniband zadarmo.

Super riešenie

AKO SA DOSTAŤ DO FORMY ČO NAJRÝCHLEJŠIE A ZBAVIŤ SA ZBYTOČNÝCH KÍL

Cvičením kardia schudnete málo! ale keď pridáte ku kardiu silový tréning, schudnete 2X viac!

30-dňová garancia 100% vrátenia peňazí

Vaša platba je bezpečná. Kedykoľvek ju môžete zrušiť.

Držíte si stále rovnakú váhu niekoľko týždňov len tým, že si dávate pozor na to čo zjete. Blíži sa dovolenková sezóna a vy ste sa rozhodli, že budete na dovolenke vo forme a preto začnete pravidelne behávať. Dovoľte, aby sme vám predstavili dva rôzne scenáre:

Scenár A: za 2 mesiace pravidelného kardio tréningu (behanie 3x týždenne po 30 minút) schudnete 2kg čistého tuku, čo je super výsledok.

Scenár B: za 2 mesiace pravidelného kardio tréningu (behanie 3x týždenne po 30 minút) kombinovaného s tréningom sily (s vlastným telom 2x týždenne po 30 minút), schudnete 4 kg čistého tuku, čo je mega super výsledok. Plus si cielene silovým tréningom formujete postavu, čo sa pri kardiu nikdy v živote neudeje.

Stále prevláda názor, že ak chce niekto schudnúť čo najrýchlejšie, tak by mal začať behávať, alebo chodiť na zumbu, jumping a pod. Kardio tréning je stále považovaný ako najefektívnejší spôsob chudnutia. Nezmysel. Treba rovno povedať, že to už dávno neplatí a vlastne ani nikdy neplatilo.

Kombináciou aeróbneho (kardio) tréningu a odporového (silového) tréningu dosiahnete tie najlepšie možné výsledky. V praxi to znamená, že dosiahnutie svojho cieľa – zhodiť pár nadbytočných kilogramov napr. do plaviek – môžete výrazne urýchliť. Urýchliť to môžete dokonca až dvojnásobne.

Netreba robiť zložité matematické výpočty a je jasné, ktorý scenár je víťazný, ktorý scenár Vám ušetrí drahocenný čas a v konečnom dôsledku Vám ušetrí peniaze.

ZRKADLO NIKDY NEKLAME!

Predstavte si samú seba o pol roka, ako sa pozeráte do zrkadla a zisťujete, že sa Vám za toho pol roka postava vôbec nezmenila, že celého pol roka ste chodila úplne zbytočne na jumping. Ako sa cítite, keď si to predstavujete?

No a predstavte si, že to isté uvidíte v zrkadle o rok, o dva roky, o 5 rokov, alebo o 15 rokov! Ako sa cítite pri tejto predstave? Povedzme si úprimne, že takéto predstavy sú dosť deprimujúce a to nie je všetko, pretože každý rok budete mať v zrkadle minimálne o pol kila naviac. Je štatisticky dokázené, že  priemerný človek začne naberať pol až jedno kilo každý rok medzi 20tkou a 30tkou. Bez problémov sa môže stať, že v 40-tke máme 15-20 kilový batôžtek naviac….a zbytočne.

Tým, že sa menej a menej hýbeme, sme neustále tučnejší a tučnejší aj ako národ. Niektoré svetové organizácie predpokladajú, že za 20-30 rokov bude celá polovica vyspelého sveta v nadváhe (teraz je len tretina!).

Dokonca sme ťažší než boli naši rodičia a starí rodičia v našom veku. Čo znamená, že priemerná žena je v 40-tke ťažšia ako bola jej mama v jej veku. A ďalšia generácia bude ešte ťažšia ako sme my…

Dáme si dva príklady z praxe, čo sa stane, ak sa nerobí silový tréning.

Už dva roky chodí 2x do týždňa na pilates, tabatu, alebo zumbu a činiek sa ani nechytila, pretože by náhodou mala svaly a už dva roky má tie isté celulitídové stehná a zadok.

Ďalšia kamoška zhodila za jeden rok na bežeckom páse 11 kilov a vyzerá super, až na to, že nemá žiadny zadok.

Takýchto príkladov z nášho okolia máme každý plný zásobník a ak nie, tak si odteraz po prečítaní budete viacej takýchto prípadov všímať. Nehovoríme, že skupinovky sú zlé a že máte cvičiť len silu, ale keď už ste sa raz na to dali, odhliadnúc od všetkých vznešených motívov, každý z nás, bez rozdielu, sa chce páčiť a chce byť príťažlivý. Je jedno, ako si to logicky odôvodníme. Jednoducho, každému z nás je príjemné, ak nás susedka pochváli, alebo sa obzrie za nami chlap. Čo si budeme nahovárať… chceme sa páčiť. Keď už nikomu inému, aspoň sama sebe. Tak prečo sa stále trápiť? Prečo robiť veci zbytočne náročné, keď to tak vôbec nemusí byť? Prečo si stále všetko komplikujeme? Ak chcete peknú, vyformovanú postavu, tak sa bez silového tréningu skôr, či neskôr nezaobídete.

 

Nechcem už viac čakať, chcem začať hneď teraz!

Tréningový balíček

ALL IN ONE

Cvičenie na doma pre ženy

Dovoľte, aby sme vám predstavili riešenie pre všetkých, ktorý to so sebou myslia vážne a nechcú míňať energiu, čas a peniaze na veci, ktoré nefungujú, alebo fungujú len čiastočne. Riešenie je tréningový balíček, ktorý je skôr kompletný návod čo, ako, koľko a kedy cvičiť s vlastným telom.

ALL IN ONE obsahuje

Zásobník cvičení

Balíček ALL IN ONE obsahuje zásobník až 56 najlepších cvičení pre ženy na doma, ktoré majú dopodrobna vysvetlenú techniku prevedenia cviku. Všetky cvičenia máte nafotené v základných pozíciách a taktiež natočené na video. 

30-dňový tréningový plán

30-dňový tréningový plán obsahuje kombináciu silového cvičenia a kardio tréningu. Je to najideálnejšia forma fyzickej záťaže, keď sa jedná o chudnutie.

Pozornosť od Gym-Queen

K balíčku ALL IN ONE od nás dostávate profesionálny stravovací plán, ktorý obsahuje viac ako 400 jedál rozdelených do piatich chodov.
Taktiež iba k tomuto balíčku máte možnosť si poslať zdarma sadu 5-tich gúm na cvičenie. Platíte len náklady za dopravu.

viac info nižšie

6 dôvodov

prečo budete tento tréningový balíček milovať

Dosiahnutie výsledkov bude oveľa jednoduchšie

Odteraz budete robiť to, čo Vám prináša požadovaný výsledok.

Tento plán sme pre vás vytvorili tak, aby obsahoval tie najefektívnejšie cvičenia, ktoré vám pomôžu dosiahnuť krásne pevný okrúhli zadok, ploché brucho a celkovo krásnu vyformovanú postavu. Žiadne vymyslené, nezmyselné cvičenia, ale len tie, ktoré sú reálne a naozaj zaberajú.

Môžete zjesť viac a nepriberiete

Už žiadne zázračné diéty, ktoré nemajú zmysel. Spravte zo svojho tela stroj na spaľovanie tukov.

Pre toto budete ten plán milovať. Asi najlepšie na tom všetkom je, že po takomto tréningu môžete chudnúť ešte niekoľko hodín, tzn., že regenerujete z vlastných tukových zásob = spaľujete tuk.  Čo v praxi znamená, že počas spánku môžete bez problémov chudnúť. Na rozdiel od kardio tréningu, kde spaľujete tuk len počas cvičenia. Takýmto cvičením si budujete svalovú hmotu (na správnych miestach = formujete postavu), čím si znižujete % telesného tuku a zrýchľujete metabolizmus. Rýchlejší metabolizmus viac spáli a vy môžete viac zjesť. Bez výčitiek a bez toho, aby sa vám to uložilo tam, kde to mať nechcete – do brucha a zadku.

Ušetrí vám peniaze

Žiadne mesačné členstvo sa vám nezruší, bude len váš. Nastálo.

Jednorázová investícia do svojho zdravia. Tréningový plán Vám ostane navždy. Môžete podľa neho cvičiť do nekonečna. Nemusíte už viac chodiť do fitka a platiť permanentky. Neminiete už ani cent na drahého osobného trénera. Dokonca nepotrebujete ani žiadne pomôcky. Postačí vám len kúsok priestoru na cvičenie.

Budete mať viac času na veci, ktoré sú dôležité

Kopec času, ktorý ušetríte, môžete venovať rodine, priateľom alebo koníčkom.

Zacvičte si doma hodinu denne a máte vystarané. Ušetríte čas chodením do preplnených fitiek. V pohodlí domova si môžete zacvičiť kedy chcete bez toho, aby vás očumovala banda čumilov. A ušetrený čas venujte ľudom a veciach, na ktorých vám záleží.

Kompletný návod

Obsahuje všetko, čo potrebujete.

 • 30-dňový tréningový plán
 • 56 popísaných cvičení so správnou technikou
 • všetky cvičenia nafotené vpodstatných pozíciách
 • všetky cvičenia natočené na video
 • popísaný počet opakovaní a sérií
 • najčastejšie chyby pri cvičení
 • ako a kedy správne dýchať
 • ktoré partie sa najviac zapájajú pri danom cviku

Všetky cviky máte natočené

Cvičenie s ním je maximálne jednoduché.

Ako sa hovorí, je lepšie raz vidieť ako 100x počuť (alebo čítať). Všetky cvičenia sú natočené na video. Už si nemusíte lámať hlavu nad technikou cvičenia. Cvičenia sú jednoduché a ľahko pochopiteľné. Môžete trénovať cez mobil, tablet, počítač alebo smart TV. Dokonca je 30-dňový tréningový plán vytvorený tak, aby ste si ho mohli vytlačiť a prilepiť napríklad na chladničku a mať ho neustále po ruke. V pláne sa budete jednoducho a intuitívne orientovať, čo zvládne aj úplný technický antitalent.

Pre koho je tento tréningový balíček určený?

Ak sa nájdete v následovných odpovediach, tento balíček je pre vás ako stvorený.

  Chcem schudnúť nadbytočné kilogramy.

  Chcem si vyformovať postavu.

  Chcem ušetriť peniaze na permanentkách do fitka.

  Chcem cvičiť efektívnejšie a ušetriť drahocenný čas.

  Chcem mať viac energie počas dňa.

  Záleží mi na svojom zdraví.

  Záleží mi na správnej technike cvičenia, pretože sa nechcem zraniť.

  Chcem cvičiť v pohodlí domova.

  Nechce sa mi navštevovať preplnené fitness centrá.

  Nemám žiadne pomôcky na cvičenie.

  Neviem, čo mám cvičiť a ako mám cvičiť.

30-dňová garancia 100% vrátenia peňazí

Vaša platba je bezpečná. Kedykoľvek ju môžete zrušiť.

Kto sme a prečo to robíme?

Moje meno je Martin Hegyi a vyštudoval som FTVŠ UK v odbore kondičný tréner vrcholových športovcov. Okrem vysokoškolského vzdelania, ktoré by malo byť základom každého trénera, som chcel byť lepší než ostatní a preto som sa začal vzdelávať viac. Absolvoval som viac ako 40 tuzemských a zahraničných odborných kurzov so zameraním hlavne na riešenie pohybových problémov.

Od svojej špecializácie, kondičnej prípravy pre hokejistov, som sa začal venovať a pomáhať ľudom so zdravotnými problémami, najmä s chrbticou a kolenami. Vzdelanie by malo ísť ruka v ruke s praxou. Odtrénoval som viac ako 15 000 tréningov a rukami mi prešli stovky klientov.

Aj preto sme s podobným kolegom založili tréningové centrum Movement institute v Bratislave, zamerané na prípravu vrcholových športovcov, ale hlavne jedinečný koncept, kde prepájame prácu lekára, fyzioterapeuta a trénera pod jednou strechou. Ak máte bolesti chrbta, kolien, ramien, prípadne ste pred, alebo po operácii, veľmi radi vám pomôžeme. Samozrejme riešime aj jednoduché záležitosti, ako sú chudnutie, alebo formovanie postavy, ale s pridanou hodnotou komplexnosti pod dohľadom odborníkov.

Prečo ALL IN ONE ?

Nikdy by som nebol povedal, že je taký veľký záujem o online trénovanie. Po veľkom prieskume nášho trhu sme zistili, že tu chýba kvalita informácií a tým pádom tie online programy nestoja za veľa. Rozhodli sme sa, že s celým tímom gym-queen vytvoríme niečo lepšie, kvalitnejšie, niečo čo tu doteraz nebolo. Preto sme sa pustili do tvorby ALL IN ONE, ktorý obsahuje maximum, čo sme do toho vedeli dať.

Treba povedať, že to nie je ako trénovanie pod neustálym dohľadom kondičného alebo osobného trénera vo fitku. Nikdy nebude možné online dosiahnuť takú kvalitu, ako pri osobnom tréningu. Na druhej strane, cena jednej hodiny priemerného tréningu s kvalitným osobným trénerom sa pohybuje od 20,-€ do 80,-€. Nikdy to nie je o jednom tréningu. Na to, aby sa človek niečo naučil mu nestačí jeden-dva tréningy, ani desať, ale často krát to je o mesiacoch spolupráce s trénerom. Ale ak s hocijakého dôvodu nemáte možnosť navštevovať a spolupracovať s kvalitným trénerom a chcete niečo so sebou urobiť, tak ALL IN ONE je jednoznačne najlepšia voľba na trhu.

ALL IN ONE obsahuje presné a konkrétne techniky, ako správne cvičiť a najlepšie cvičenia, ktoré sú vhodné cvičiť len s vlastným telom v domácich podmienkach. Aby ste to mali ešte ľahšie, máte ich natočené na video. Jednoducho, dostanete všetky efektívne cvičenia s podrobne popísanou technikou, ktoré sa naučíte a budete schopní sami odcvičiť dobrý tréning. Spolu so vzorovým tréningovým plánom máte úplne všetko, čo potrebujete.

Na internete existuje veľa prístupov, čo a ako cvičiť. V 99% sú to vymyslené cvičenia a tréningy, ktoré nedávajú zmysel. Nepomôžu vám a skôr či neskôr vášmu telu skôr ublížia. V našom tréningovom programe sú len overené a praxou odskúšané informácie, ktoré naozaj využívame pri každodennom riešení problémov našich klientov.

 

Ak by ste sa chceli opýtať/poradiť, ohľadom tréningového balička, môžete nám napísať na info@gym-queen.sk, alebo zavolať na 0918 389 992.

Reálne výsledky, reálnych ľudí

ohlasy ľudí, s ktorými reálne spolupracujeme

Najčastejšie otázky

Balíček ALL IN ONE

Je vhodný pre všetkých, ktorí sa vládzu hýbať.

Tréningový plán je určený pre všetkých, ktorí nevedia ako, nevedia čo a nevedia kedy cvičiť.

Jednotlivé cvičenia nie sú na chudnutie alebo priberanie. Celkový balíček je zameraný najmä na redukciu telesnej hmotnosti alebo udržanie telesnej hmotnosti.

Výber cvičení a nastavenie tréningov je zohľadnené najmä pre ženy.

Stravovací plán

Stravovací plán spĺňa všetky zásady a kritéria racionálne vyváženej stravy, ktorý obsahuje všetko potrebné na zabezpečenie fungovania zdravého organizmu. Nájdete si aj jedla bez mäsa, jedla s rybami, zeleninové jedlá, mäsité jedlá a aj šaláty.

Tento stravovací plán je vytvorený len pre zdravých ľudí. Ak máte intoleranciu potvrdenú lekárom, je potrebné takýto stav riešiť so špecializovaným odborníkom osobne.

Áno, jedalníček obsahuje aj vegetariánske jedlá. Nie je vhodný pre vegánov.

Áno je zadarmo, ako súčasť tréningového balíčku ALL IN ONE.

Doprava/Cena

Tréningový balíček si môžete zakúpiť prostredníctvom platobnej brány Pay Pal, alebo pomocou vašej kreditnej karty.

Po zaplatení objednávky vám prídu všetky produkty na váš email. Za tréningový balíček poštovné ani dopravu neplatíte.

Máte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Peniaze vám vrátime na váš účet.

ALL IN ONE je preto taký lacný, pretože to nie je tréning s osobným trénerom. V porovnaní s tréningami s osobným trénerom je to len zlomok ceny. Okrem toho chceme, aby bol ALL IN ONE dostupný pre každého.

Jednoducho preto, lebo chceme zefektívniť vašu snahu a gumičky vám v tréningu pomôžu.

30-dňová garancia 100% vrátenia peňazí

Vaša platba je bezpečná. Kedykoľvek ju môžete zrušiť.

Majte vášho osobného trénera stále so sebou

Zásobník cvičení na doma, ktorý obsahuje až 56 rôznych cvikov vhodných na doma, na dovolenku, do prírody alebo na služobné cesty.

  Každé jedno cvičenie je podrobne popísané, ako sa má ideálne vykonávať.

 

  Pod popisom správnej techniky sú vypísané aj najčastejšie chyby, ktoré sa stávajú pri danom cvičení, ako napríklad nesprávne dýchanie, ktoré je taktiež zvlášť popísané.

 

  Tiež je pri každom cvičení napísaná ťažšia varianta prevedenia daného cviku. To v prípade, keby vám je málo a chcete dosiahnúť maximum na konkrétnu partiu.

 

  Každý cvik je nafotený v základných pozíciach pre predstavu, ako daný cvik vyzerá.

 

  Najdôležitejšie je to, že sme pre Vás každý jeden cvik natočili na video, aby ste pochopili správne prevedenie cvičenia.

 

  Na samom vrchu strany je vždy napísané, ktorú časť tela budete precvičovať. Pod popisom správnej techniky je presne popísané, ktoré svaly a partie sú najviac zapájané.

 

  Napísane je aj tempo prevedenia cviku, napr. za koľko sekúnd máte spraviť jeden drep (pohyb hore aj dole).

 

  Samozrejme, že pod každým cvičením je napísaný počet sérii a opakovaní.

30-dňový tréningový plán

Potrebujete vedieť, kedy máte cvičiť, koľko máte cvičiť a ako máte cvičenie skombinovať s kardiom.

  30-dňový tréningový plán obsahuje návod, ako skombinovať silové cvičenie a kardio tréning.

 

  Aby to nebolo príliš náročné, máte podrobne rozpísané 4 tréningy s vlastnou váhou.

 

  Plán má presne stanovený počet opakovaní jednotlivých cvičení.

 

  Počet sérií je doporučený v každom pláne, ale samozrejme sme pre náročnejších pripravili aj možnosť zvýšenia záťaže.

 

  Ak neviete, koľko by mala trvať prestávka medzi sériami a cvičeniami, tak to taktiež nájdete v každom pláne.

 

  Cvičenia sú rozpísané v určenom poradí a ku každému sme pridali ešte pár užitočných rád.

 

  30-dňový tréningový plán dostanete samostatne v .pdf, aby ste si ho mohli vytlačiť a nalepiť napríklad na chladničku.

Ponuka balíčkov

Vyberte si z ponuky balíček, ktorý vám bude najviac vyhovovať.

BASIC

Výborný základ na začiatok! Obsahuje zásobník cvikov na doma s podrobným popisom a nafotenými základnými pozíciami.
43,- Jednorázová platba
 • 56 popísaných cvičení
 • 56 nafotených cvičení

ALL IN ONE

Najlepšia a najpredávanejšia verzia. V tomto balíčku nájdete úplne všetko, čo potrebujete. Od presných popisov cvičení, cez 30-dňový tréningový plán až po videá. Naviac, prekvapenie od nás.
57,- Jednorázová platba
 • 56 popísaných cvičení
 • 56 videonávodov
 • 56 nafotených cvičení
 • 30-dňový tréningový plán
 • Darček 1
 • Darček 2
Top

VIDEO

Pre pokročilých, ktorý si vystačia len s videami jednotlivých cvičení. Bez tréningového plánu a bez popisu správnej techniky. 
29,- Jednorázová platba
 • 56 videonávodov

Pozor!!! toto nieje všetko

Máme pre vás hneď dva darčeky!

Ak si zakúpite tréningový balíček ALL IN ONE, dostanete k tomu všetkému ešte darčeky v hodnote 71,-€

Stravovací plán úplne ZDARMA

Tento vzorový nutričný plán vám poslúži ako ohromná inšpirácia a obrovský zásobník zdravých jedál.

(*Nastavené pre denný energetický výdaj cca 1900 kcal znížený na 1200 kcal)

Výhody tohto jedalníčka

S týmto nutričným plánom môžeme týždenne schudnúť približne 0,7 kg, čo je maximálne odporúčaná hranica chudnutia za týždeň bez jojo efektu.

 

Ušetrí vám čas, ktorý by ste inak strávili vymýšľaním nových jedál. 

 

Nič nemusíte počítať, všetko sme to spravili za Vás. 

Čo všetko obsahuje jedalníček

  Nutričný plán má 51 plnohodnotných strán

 

  Je rozložený do 5 jedál denne

 

  Znázornené množstvo makronutrientov (tukov, bielkovín a sacharidov)

 

  Obsahuje podrobný postup prípravy jedál s približným časom prípravy

 

  Graficky znázornené rozloženie energie jednotlivých ingrediencií

 

  Vypočítané množstvo sacharidových jednotiek

 

  Vypočítané množstvo glykemickej záťaže

 

  Vypočítané množstvo cholesterolu

 

  Takmer 400 jedál a receptov rozložených do 5-tich chodov

Gumičky na cvičenie

taktiež máte možnosť len k tréningovému balíčku ALL IN ONE pridať k objednávke sadu 5 gúm na cvičenie (v hodnote 12 €)

len za cenu poštovného 4,60 €

Sada 5 cvičebných gúm s rôznou intenzitou odporu pre univerzálne použitie. Posilňovacia guma je vhodná pre posilňovanie horných i dolných končatín, pomáha tvarovať problematické partie. Vďaka tejto posilňovacej gume posilníte rôzne skupiny svalov na pažiach, ramenách, chrbte, stehnách i zadku.

 

Cviky, kde pracujete s váhou vlastného tela, si môžete použitím tejto gumy sťažiť a zefektívniť. Gumy sú farebne odlíšené podľa toho, aký veľký majú odpor. Môžete ich ľubovoľne kombinovať a meniť s nimi obtiažnosť jednotlivých cvikov.

Súčasťou balenia je aj praktické vrecko na cvičebné gumy.

Zelená – 600 x 50 x 0,35 mm
Modrá – 600 x 50 x 0,50 mm
Žltá – 600 x 50 x 0,70 mm
Červená – 600 x 50 x 1 mm
Čierna – 600×50 x 1,2 mm

DÁVAME VÁM NEOBVYKLÚ 100% GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ zistíte, že toto nie je pre vás, potom vaše peniaze nechceme. Vrátime vám vaše peniaze a nepoložíme vám ani jednu otázku.

30 dní cvičte podľa tréningového plánu a naštudujte si všetky cvičenia, ktoré vám pomôžu. Ak si za 29 dní poviete, že tento produkt aj tak nie je pre vás, tak nám napíšte e-mail na info@www.gym-queen.sk. My vám bez jedinej otázky peniaze vrátime s tým, že všetko vám aj tak ostane.

NAJLEPŠÍ A NAJVÝHODNEJŠÍ TRÉNINGOVÝ BALÍČEK NA SLOVENSKU

Len tréningový balíček „ALL IN ONE“ obsahuje zásobník cvikov a 30-dňový tréningový plán za zvýhodnenú cenu a k tomu stravovací plán celkom zadarmo.

Ak máte záujem o gumičky na cvičenie v hodnote 12,- €, len za cenu poštovného 4,60 €. 

Vaša objednávka

✔ Balíček „ALL IN ONE“ , ktorý obsahuje 56  popísaných cvičení, nafotených a nahraných na video, 30-dňový tréningový plán, 4 jednotlivé tréningy (v hodnote 128,-€).

 

✔ Nutričný plán bez ktorého by premena nemohla fungovať, jedalníček s ktorým si budete vedieť jednoducho pripraviť jedlo na každý deň (v hodnote 57,-€ úplne zdarma).

185,-€

57,-€

30-dňová garancia 100% vrátenia peňazí

Vaša platba je bezpečná. Kedykoľvek ju môžete zrušiť.