fbpx

Domáce cvičenie + 30-dňová online podpora

Otvorte HNEĎ TERAZ! Žiadne čakanie na e-mail!

Využite

Čítajte na spodu stránky

Na vami zadanú e-mailovú adresu sme taktiež poslali tréningový plán, aby ste si ho mohli kedykoľvek stiahnuť. V maily tiež nájdete ďalšie informácie ohľadom 30-dňovej online podpory. Preto si nezabudnite pozrieť aj vašu mailovú schránku. E-mail vám príde najneskôr do 10 minút.

Email s vašim tréningovým plánom vám mohol skončiť v zložke Reklamy (alebo Propagácie). Preto presuňte správu zo zložky Reklamy do zložky Hlavné. Inak vám Gmail nebude doručovať ďalšie e-maily s plánmi, knihami, videami, návodmi a všetkými novinkami do hlavnej zložky. Ak vám do 15 minút e-mail nepríde, pravdepodobne je v zložke SPAM, alebo ste urobili preklep v e-mailovej adrese. Vráťte sa spať a zadajte adresu ešte raz alebo nás kontaktujte na adrese info@gym-queen.sk

Využite

Pôvodne

Pretože ste si stiahli Tréningový plán ZDARMA a zapojili ste sa do 30-dňovej online podpory, ponúkame iba Vám zľavu na tréningový program Cvičenie s MINIBANDOM. Tento tréningový program s minibandom sa v našom obchode predáva za 17,-€. Teraz, pokiaľ ste stále na tejto stánke, máte možnosť si ho kúpiť za 2,30 €. Keď odídete z tejto stránky, potom už bude znova za pôvodnú cenu.

Teraz len za